Autorská galerie - Úvod


Vážení návštěvníci,
vstoupili jste do rubriky, jejímž cílem je představit díla členů a příznivců Sdružení přátel vojenské zeměpisné a povětrnostní služby. Můžete v ní najít díla ze ve všech oblastí tvůrčí činnosti, která jejich autoři zveřejňují dobrovolně, bez nároku na honorář. Každý z autorů má v rubrice samostatnou galerii. Na začátku galerie je uveden umělecký profil autora, případně i doplňující texty k prezentovaným dílům. Pokud bude mít autor zájem, má možnost uvést i svůj kontakt.

Upozorňujeme návštěvníky na právní ochranu, která je v Česku upravena Autorským zákonem ( Zákon č. 121/2000 Sb.). Technicky je zneužití obrazového díla zajištěno snížením jeho reprodukční kvality tak, aby nebylo možné jeho další kvalitní zneužití. Případně i vodoznakem.
Přejeme pěkné zážitky.
VSTUPTE


Vážení autoři.

Informace: Každý autor má svoji galerii do které jsou auditorem vkládány vaše umělecká díla (. Každý  autor má svoji galerii do které prostřednictvím auditora galerie ( autorska.galerie@vojzesl.cz ) vloží prezentované dílo.
Maximální počet obrázků (fotografií) v jednom souboru je 20. Pokud soubor obsahuje více zobrazení než uvedený počet, bude správcem webu rozdělen a po částech prezentován postupně. Počet souborů nebo textových stran není omezen. Předchozí soubor zůstává uložen a přístupný v galerii. Případné komentáře a popisky k jednotlivým souborům či obrázkům by měly být přiměřené, tedy pouze několik slov. Soubory zasílejte na uvedenou adresu ve formátu JPG, nebo PNG, v rozlišení maximálně 1200px v delším rozměru a v pro web dostačujících 72 DPI (V případě vyšších hodnot bude rozlišení před publikováním sníženo). U literárních děl maximálně 3 texty ve formátu MS Word, nebo PDF.
Základní informací je umělecký profil autora, který zpracovává sám autor a který obsahuje stručný profil o sobě a prezentovaných dílech. Maximální obsah 15 řádků A5. Minimum není striktně stanoveno. Pouze musí obsahovat jméno autora a stručný popis prezentované tvorby. Dle vlastního uvážení může obsahovat i kontakt na sebe. Doporučujeme uvedení autorovy fotografie.
Autorská ochrana obrazových děl je zajištěna automaticky snížením jeho reprodukceschopnosti tak, aby nebylo možné jeho další zneužití, případně je na přání opatřen textovým vodoznakem vlastním nebo auditora. Sdružení nenese žádnou odpovědnost za případné jiné zneužití. Účast je možná pouze pro členy Sdružení a příznivce vojenské zeměpisné a povětrnostní služby.
Pro jakoukoliv komunikaci s auditorem využijte uvedenou mailovou adresu.
Děkujeme za plodnou spolupráci.